OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

OBRAZY

0:) Vitajte v mojej malej obrazovej galérii..

Ako insintná maliarka tvorím obrazy intuitívne, pocitové, ktoré odrážajú môj vnútorný stav a potrebu vyjadrovania sa a sú odkazom mojej vlastnej predstavivosti.Preto akákoľvek podobnosť s inými je čisto a výlučne náhodná.

Pri svojej tvorbe používam určité energie a farby vyšších frekvencií - kovové, perleťové, trblietavé, zlaté, strieborné, ktoré dávajú obrazom iné dimenzie a vďaka ktorým obraz osloví práve toho, kto ho podvedome potrebuje.Aplikujem 3D aplikácie, kamienky, kryštály, prírodný materiál rôzneho druhu.Najračšej vyjadrujem silné energetické symboly -anjelov, stromy, slony, kruhy, budhov,abstrakt.

STROM –NAJSILNEJŠÍ SYMBOL ŽIVOTA
Vyjadruje silu, ochranu, šťastie, energiu, hojnosť, plodnosť.
Jeho sila odzrkadľuje všetky živly – zem, oheň, vodu, vzduch a tým prispieva k rovnováhe a harmónii života či prostredia.
Jeho silné korene predstavujú napojenie na matku Zem a jej uzemňujúcu energiu, kmeň predstavuje prítomnosť „tu a teraz“, koruna reprezentuje Vesmír – kozmos a napojenie na duchovnú energiu.

 

Obraz stromu možno umiestniť do akéhokoľvek priestoru a podľa jeho farebného spektra a vyžarovania je možné posilniť či podporiť určité oslabené energie, oslabenú auru a vibrácie v priestore.

Prečo  podobné  obrazy, ktoré  pre väčšinu môžu pôsobiť naivne vyhľadáva stále viac ľudí? Pretože celá naša Zem a aj my ľudia prechádzame veľmi dôležitými vnútornými zmenami, novými názormi, čistejšími myšlienkami, zmenami energií a jemnejšími vibráciami tela. Všetci hľadáme harmóniu a rovnováhu tela, mysle a duše. Všetci sa postupne dostávame do svojej prapodstaty, nášho začiatku, ktoré v hmotnom svete predstavuje naše detstvo. V obrazoch je istá detská nevinnosť a naivita, jednoduchosť a harmónia.A práve to dnes pri svojej premene a liečení potrebujeme.

Maľujem pre seba, pre svojich milovaných a pre ľudí bez rozdielu, preto  sú ceny nastavené tak, aby boli  prístupné každému, kto si podobnú tvorbu bežne nemôže dovoliť.Sú vyslovene symbolické práve preto, aby robili radosť v priestore, príbytkoch a srdciach každého z nás.

Pre bábätká či deti maľujem anjelov s odrazom farby ich vnútornej aury.Rodičia, ktorý majú záujem o takýto obrázok pre svoje dieťaťko stačí, ak ma kontaktujú a poskytnú mi meno a dátum narodenia dieťaťa.Konkrétneho anjela si môžu vybrat aj z galérie obrazov.

Cena jedného obrazu závisí od veľkosti, náročnosti a farebnosti od 15 do 90,-eur.

Rozmery obrazov sú väčšinou 25x30, 20X20, 30X30, 30X40, 40X40, 50x70.

Obrazy sú maľované akrylovými farbami,  sú svetlostále.

Je možné si vybrať z hotovej galérie, podľa vlastného zadania príp.podľa predloženého obrázku.

Vyhotovenie jedného obrazu trvá od 1 - 3týždňov 0:)

 

Kontaktovať ma môžete telefonicky alebo mailom, ktoré nájdete v kontaktoch.Ďakujem.......všetkým, ktorý si obraz kúpia, pretože ich milujem robiť, tvoriť, maľovať.ĎAKUJEM.