Partnerská jóga

PARTNERSKÁ JÓGA

       V jedno ráno som opäť prijala myšlienku, ktorá mi pár dní nedávala spávať, až kým som si neuvedomila, že prišla preto,aby som sa pustila do cvičenia jógy, ktorá posilní a zosúladí partnerov v tom, aby sa jeden druhému viac otvorili, zblížili sa nielen na úrovni fyzickej, ale aj duchovnej.

     Keďže vnímam a chápem biopole a energie, ktoré vzájomne na seba vysielame, bolo pre mňa absolútne prirodzené zostaviť  asány,ktoré sa mi samé objavovali pred očami. Tak vznikli jednotlivé pózy, pri ktorých sa partneri dotýkajú kontaktných zón tela, kde končia naše hlavné meridiány a vzájomne sa tým posilňijú.

    V mnohých pózach na seba vzájomne pôsobí všetkých sedem hlavných čakier, cez ktoré si partneri takto na vedomej aj podvedomej úrovni prenášajú informácie, pocity a energie. Asány - pózy a jednotlivé zostavy sú vedené presne podľa našich energetických dráh a energetických centier - čakier.Okrem toho posilňujeme a zameriavame sa na párové orgány, v ktorých by mala rovnomerne a harmonicky prúdiť mužská a ženská energia – jin a jang, ktorá je väčšinou zablokovaná.

Vďaka jóge si vzájomne prenášajú ženský a mužský princíp prostredníctvom svojich energií v energoinfromačnom poli vo vnútri tela i mimo neho a nalaďujú sa na vzájomné vibrácie. Posilňujú ich,vyrovnávajú a harmonizujú. Okrem iných pozitívnych reakcií nastáva partnerská harmónia, celková psychická pohoda, ozdravené reakcie a duševná blízkosť partnerov.

Cvičenie prebieha v malej skupinke, kde vďaka rýchlemu vzájomnému naladeniu nedochádza k rušivým vibráciám.

 :0) Partnerskú jógu odporúčam všetkým partnerom, ktorý majú málo času tráviť spoločné aktivity, sú veľmi zaneprázdnení, cítia, že im chýba aktívnejší hlbší kontakt na iných úrovniach,než sú zvyknutí.

:0) Rovnako je vhodná aj pre tých partnerov, ktorý sa práve spoznávajú a potrebujú intenzívnejšie precítiť jeden druhého, alebo pre manželov, ktorí túžia zaviesť do svojho spolužitia niečo nové, nepoznané, hlboké a bytostne čisté, alebo sa len potrebujú v živote  posunúť na vyššiu úroveň spoločného bytia   a  Jednoty vo Vesmíre.

 

"Muž potrebuje cítiť vašu energiu, lebo žena je pre muža ako voda, ktorá hasí jeho smäd. Celé tajomstvo lásky je v harmónií medzi energetickým, duchovným potenciálom ženy a muža."

 


Kto má záujem a chuť pridať sa, môže sa ozvať mailom alebo telefonicky.